Custom Bg

01-03 ŞUBAT 2018 TARİHLİ INSTAGRAM YARIŞMASININ KURALLARI

Bilginet Akademi’nin ödüllü  yarışması, belirtilen zamanda Instagram sayfamız üzerinden yapılacaktır.

 1. Yarışma koşullarını yerine getiren kişiler arasından çekilişle seçilecek 6 kişi, katılım sağladığı sertifika programı için %25’er indirim  kazanacaktır.
 2. Her kullanıcının gönderdiği ilk kod numarası dikkate alınacak ve o sayılacaktır.
 3. Aynı Instagram hesabına sahip kişi yarışma dönemi boyunca sadece 1 kere indirim ödülü kazanabilmektedir.
 4. Yarışmada, yarışma gidişatını olumsuz yönde etkileyecek hareketler, paylaşımlar ve hileler yapan kişilerin kazandığı ödülleri iptal etme hakkımız bulunmaktadır.
 5. Yarışmaya katılan herkes, yarışma kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
 6. Kazanan kişiler, yarışma sonlandığında sayfamızdan duyurulacak ve adres bilgilerini özel mesaj olarak bizlere iletmesi istenecektir.
 7. Yarışmaya dahil olan sertifika programları: Yaşam Koçluğu , Eğitim Koçluğu, Oyun Terapisi’dir. Bunların dışındaki diğer sertifika programları kampanyaya dahil değildir.
 8. Yarışmaya katılım süresi 01 Şubat 2018 –başlayacak olup, 03.Şubat 2018 23:59 tarihinde sonlanacak ve süre aşımında yapılan katılımlar dikkate alınmayacaktır.
 9. Yarışmaya katılım ücretsizdir.  

YARIŞMA KOŞULLARI

 1. Yarışmayla ilgili gönderiyi yarışmaya katılabileceğini düşündüğün 3 arkadaşını ve istediğin sertifika programının ismini ( Örnek: #YaşamKoçluğu )  etiketleyerek kendi Instagram hesabında repostlamak
 2. İndirim ödülünü kazanmak istediğin sertifika programının sayfasına girip, hediye Kupon Numaranı  özel mesaj olarak bizimle paylaşmak
 3. Çekilişle seçilecek 6 şanslı kişiden biri olmak

Yarışmaya katılmak için son gün 3 Şubat 23:59