Custom Bg
Başvuru yapan kursiyere, MEB Onaylı ya da Başkent Üniversitesi Onaylı sertifika alıp alamayacağı MEB Ekranından sorgulanır. Kayıt yapmak isteyen kursiyerin talebi MEB ekranında onaylanırsa, kursiyer bilgilerini vererek kaydını yaptırmış olur.

Ödeme yapıldığı gün (Mesai Saatleri içerisinde), başvurusu onaylanan kişiye kullanıcı adı ve şifre gönderilir. Bu kullanıcı adı ve şifreyle birlikte, kendisine gönderilen bağlantıya tıklayarak ilgili web sitesine gider. Burada ilgili yerleri doldurup eğitim almaya başlayabilir. Bu süreçler, genel merkez tarafından bir müşteri danışmanı ile birlikte telefonda yürütülür.

Uzaktan Eğitim Programımıza kayıt işlemlerinizi gerçekleştirerek derslerinize hemen başlayabilirsiniz. Bu metodla, dilediğiniz yerden dilediğiniz şekilde eğitimlerinizi alabileceksiniz.

Alacağınız dersler internet ortamında ( online eğitim olarak = size gönderilir (mail & Flash Disk). Eğer interaktif modülümüzü kullanacaksanız, size verilen şifreyle dersleri takip etmeye hemen başlayabilirsiniz.

İlk ödemeyi yapan ve kayıt oluşturan herkes için, anında dersler aktif hale getirilir.

GEREKLİ BELGELER

Ödemelerini yapmış kursiyerlerimiz, aşağıdaki belgeleri kargo ile vereceğimiz adrese gönderebilirler.
1-Nüfus cüzdanı fotokopisi
2-Diploma fotokopisi
3-İki adet resim

Sertifikalarımız Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verildiği için, yukarıda istenilen belgeler, sizin adınıza BİLGİNET Akademi tarafından ilgili kuruma gönderilir. Sınav sonrasında, fotoğraflı, onaylı sertifikalarınız tarafınıza gönderilecektir.