Custom Bg

İnsan Kaynakları Uzmanlık Eğitimi Meb

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika programlarımızdan olan İnsan Kaynakları Uzmanı sertifika programı ile İş hayatınızda bir adım öne geçin. Bu program dahilinde kurs ve eğitimlere katılan kişiler, bu eğitimleri başarı ile tamamlamalarının ardından sertifika almaya hak kazanır.

İnsan Kaynakları eğitimi, orta ve büyük çaplı iş yerlerinde bulunan İnsan Kaynakları departmanında iş imkanı sağlar. Çalışanların hakları, izin durumları, mesaileri ve benzer tüm konular ile ilgili çalışılan bu meslek dalı ile masa başı ve idari personel bölümlerinde iş sahibi olunması mümkündür.

Alınan sertifika ile anahtar personel statüsü kazanılan bu iş grubunda iş bulma oranları oldukça yüksektir ve işsizlik sorunu yaşanmamaktadır. Peki, bu değerli meslek grubunda İnsan Kaynakları kimler olabilir?

İnsan Kaynakları Uzmanı Olabilmek İçin Kurumumuz tarafından belirlenen tarih aralıklarında eğitim, seminer ve kurslara katılan ve bu gereksinimleri başarı ile yerine getiren herkes bu sertifikaya sahip olabilir.

İnsan Kaynakları Uzmanı olmak, bu alanda çalışan kişilerin sertifika edinme isteği, iş başvurusunda talep edilen sertifikalar ve bu meslek üzerinde kariyer planı yapan herkesin alabileceği bu sertifikalar için sitemizi ziyaret ederek bilgi sahibi olabilir, İletişim bölümündeki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.